Loading...

0
Loading
Koszyk jest pusty
Kategorie

Grzebien - różowy

Grzebien - różowy

ID: 92556

10 zestawie Na własnym magazynie

Produkty są dostępne do natychmiastowej wysyłki.

45.29 zł
45.29

Rewolucyjny grzebień z LCD displayem, który Wam wyprostuje włosy za 30 sekund. Oszczędza czas w łazience! Temperaturę można nastawić według spożycia i ma ochronu przed spaleniem. Wasze włosy będą wyglądać wspaniałe!
Wyprostujcie włosy czesaniem!

Grzebień jest wyposażony anionową technologią, która usuwa statyczną elektryczność z włosów. Ma duży LCD display, który pokazywa temperaturę, 360° obrotowy przewód i system 5 sekundowej ochrony do spalenia włosów.
Instrukcja obsługi:

Nastawienie
Właczcie prostownicę do kontaktu. Właczcie pomocą wyłącznika A. Nastawcie żądaną temperaturę pomocą przycisku + i -. Niższa temperatura jest odpowiedna do delikatnych włosów, wyższa do gęstych włosów. Aktualna, żądana temperatura wyświetla się na LED displayi. Czekajcie, aż będzie na displayi żądana temperatura.

Użycie:
Używajcie na czyste i umyte włosy. Włosy przed użyciem dokładnie rozczeszcie. Prostownica nie służy do użycia rozczesania włosów. Wybierzcie kosmyk włosów i chwyćcie go do jednej ręki. Pomocą drugiej ręki wyprostujcie włosy. Dla lepszego efektu weźcie mniej włosów. Dla dłuższego efektu nanoście lakier do włosów lub środek do układania włosów. Prostownica wyłączy po godzinie. Znów włączycie ją ponownym uruchomieniem.
 
Uwaga!
Przed składowaniem i przeniesieniem prostownica powinna być zimna. Nie używajcie w mokrym środowisku. Chrońcie przed upadkiem. Chrońcie przed dziećmi, produkt nie jest zabawką. Nie rozebierzcie, istnieje niebezpieczeństwo urazu prądem elektrycznym i oparzeniem. W przypadku zepsucia zwróćcie się tylko do fachowego serwisu. Używajcie tylko na określone rzeczy.
Funkcje:

- dla gęstych włosów wybierzcie wyższą temperaturę (210-230)
- dla normalnych włosów wybierzcie umiarkowaną temperaturę (190-210)
- dla delikatnych włosów możecie wybrać niską temperaturę (170-200)

Specyfikacja:
Napięcie: DC110V-220V
Wydajność: 29W
Długość kabla: 230 cm
Czas ogrzewania, optymalny czas stylingu : 30 sekund
Termostatyczna temperatura: 185 stopniów Celsjusza
Maksymalna temperatura: 230 stopniów Celsjusza